Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Kalendarz
Śląska Liga Squasha (PLS) - DAMSKA
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Region Śląski - Dywizja 1
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 2
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 3
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Śląska Liga Squasha 2021 - baraże
Zgłoszone drużyny
Baraże
(11.04.2021)
Ranking
Region Śląski - Dywizja 2 - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Sesja 1
Sesja 2
Sesja 3
Sesja 4
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Wikliński Wojciech
Factory on Fire Squash Team
14
41
42
267
481
14
2
Świerzyński Mateusz
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
13
37
40
271
468
14
3
Legutko Marcin
Via Sport 4Body Team
12
30
37
166
477
13
4
Kubíček Aleš
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
12
29
36
195
459
12
5
Kazanecki Tomasz
Factory on Fire Squash Team
11
29
35
157
445
12
6
Kotula Bartłomiej
Factory on Fire Squash Team
9
13
29
78
431
11
7
Gumiński Sławomir
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
8
13
25
67
370
10
8
Krasucki Wojciech
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
8
12
25
85
401
11
9
Mrowczyk Andrzej
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
7
14
23
91
319
10
10
Czechowicz Marek
SquashOK Team 2
7
12
21
67
310
8
11
Szynalik Bogusz
Via Sport 4Body Team
7
11
21
69
302
9
12
Żołna Dariusz
S4S Squash 4.0 Generation
7
9
23
45
356
11
13
Stencel Tomasz
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
7
1
21
3
348
12
14
Cziba Marceli
S4S Squash 4.0 Generation
6
12
19
44
269
7
15
Urbański Krzysztof
S4S Squash 4.0 Generation
6
-5
18
-27
354
12
16
Sowa Marek
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
5
10
16
54
220
6
17
Sznapka Wojciech
SquashOK Team 2
5
6
16
34
242
7
18
Kubica Marcin
Via Sport 4Body Team
5
2
19
21
341
10
19
Jończyk Paweł
Via Sport 4Body Team
5
2
19
7
337
10
20
Wojciechowski Marcin
Via Sport 4Body Team
4
12
12
87
133
4
21
Szuła Damian
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
4
10
13
58
156
5
22
Płatek Grzegorz
S4S Squash 4.0 Generation
4
3
16
10
269
7
23
Ciganek Pavel
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
3
5
9
41
133
3
24
Piskuła Rafał
Factory on Fire Squash Team
3
5
9
38
115
4
25
Jakubczyk Mateusz
Factory on Fire Squash Team
3
2
11
-7
158
6
26
Komorowski Jacek
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
3
1
10
26
162
6
27
Janik Adrian
SquashOK Team 2
3
1
10
-8
171
6
28
Mamakis Konsyanyinos
S4S Squash 4.0 Generation
3
0
11
-14
186
6
29
Janik Marcin
TST U Przewoźnika Tychy
3
-3
13
-42
228
8
30
Pastuszka Przemysław
TST U Przewoźnika Tychy
3
-3
11
-17
204
7
31
Rakoszek Jacek
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
3
-3
9
1
187
6
32
Prokop Wojciech
SquashOK Team 2
3
-4
14
28
299
9
33
Bieniek Tomasz
SquashOK Team 2
3
-4
11
-22
228
7
34
Siudyka Robert
Factory on Fire Squash Team
3
-5
11
-46
213
8
35
Adamiec Rafał
SquashOK Team 2
3
-15
16
-72
373
12
36
Różycki Grzegorz
Via Sport 4Body Team
2
1
8
26
134
4
37
Słomian Szymon
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
2
0
8
-3
127
4
38
Dzik Dominik
TST U Przewoźnika Tychy
2
-2
10
-13
182
6
39
Migała Tomasz
S4S Squash 4.0 Generation
2
-9
8
-24
194
7
40
Adamczyk Grzegorz
S4S Squash For Silesia Team 5
2
-13
10
-63
267
9
41
Błażejewski Kamil
S4S Squash For Silesia Team 5
2
-17
10
-58
278
11
42
Oleszczak Przemysław
TST U Przewoźnika Tychy
2
-19
16
-118
383
13
43
Czuchraniak Jakub
Factory on Fire Squash Team
1
2
3
7
41
1
44
Przewoźnik Rafał
TST U Przewoźnika Tychy
1
-1
4
-19
71
2
45
Śmietana Łukasz
TST U Przewoźnika Tychy
1
-2
4
-16
74
3
46
Borowik Michał
S4S Squash 4.0 Generation
1
-6
9
-23
195
6
47
Pocześniak Mariusz
SquashOK Team 2
1
-8
3
-37
97
4
48
Polański Jarosław
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
-3
3
-22
69
2
49
Walasek Patryk
SquashOK Team 2
-3
0
-18
15
1
50
Frączyk Paweł
S4S Squash For Silesia Team 5
-3
0
-25
8
1
51
Piernikarz Damian
S4S Squash For Silesia Team 5
-4
2
-12
64
2
52
Rzadkowski Karol
S4S Squash For Silesia Team 5
-4
2
-13
70
2
53
Koch Mateusz
SquashOK Team 2
-5
1
-43
28
2
54
Skalny Jacek
Via Sport 4Body Team
-6
0
-18
51
2
55
Hałuza Daniel
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
-8
4
-46
117
4
56
Koczur Bartłomiej
CER MOTOR Squash Team 2 Jastrzębie Zdrój
-8
1
-36
67
3
57
Stokowiec Dawid
Via Sport 4Body Team
-10
2
-54
95
4
58
Hrubesz Paweł
CER MOTOR Squash Team 3 Jastrzębie Zdrój
-12
0
-78
54
4
59
Wójcik Łukasz
TST U Przewoźnika Tychy
-12
0
-92
41
4
60
Woźny Rafał
S4S Squash For Silesia Team 5
-16
2
-73
145
6
61
Rostkowski Karol
S4S Squash For Silesia Team 5
-30
0
-169
161
10
62
Woldeyes Daniel
S4S Squash For Silesia Team 5
-37
2
-220
226
13